capsule de slabit ALOE FEROX

  •  
    • 1 mesaje
    20 Iul 2011, 14:59
    10 11

    buna,

    a incercat cineva aceste capsule?

     

  •  
    • 102 mesaje
    20 Iul 2011, 20:33
    6 4
    dar nu sunt pentru slabit....eu am capsule aloe ferox dar le folosesc pentru constipatie, este o specie a plantei aloe vera, dar care are un mare efect laxativ....foarte mare. Daca iau o singura pastila a doua zi am diaree. Asa ca grija k ele ca va deshidratati
  •  
    • 43 mesaje
    2 Aug 2011, 18:24
    4 1
    ancaparaschiv_m said:

    buna,

    a incercat cineva aceste capsule?

     

     buna, anca! nu am auzit pana acum de aceste pastile, dar eu folosesc de un an aproape produsele din gama de dieta de la GNC. ce am incercat si am fost foarte multumita de rezultate: Lean Shake-u numai ca ajuta la scaderea in greutate insa ajuta si la mentinerea nivelului normal al colesterolului si Burn 60 - ajuta la demararea procesului de ardere a caloriilor. Recomand tuturor, mai ales ca preturile sunt accesibile, fiindca s-a deschis si la noi magazin, in mall vitan, la subsol! Mult succes!

  •  
    • 30 mesaje
    28 Sep 2011, 13:28
    10 2
    club sportiv de tea-bo organizeaza cursuri pentru incepatori si avansati.vrei sa ai un corp armonios fara " medicamente minue"? hai alaturi de noi pentru a face sport,doar asa o sa ai rezultate.muzica,sport si o gasca noua de prieteni.te asteptam alaturi de noi. www.club-taebo.ro
  •  
    22 Iun 2012, 14:53
    13 6
    Prin efectul lor laxativ se "grabeste" tranzitul aparand astfel si slabirea.
    Se recomanda cure de maxim 14 zile (datorita efectului laxativ pot aparea demineralizari si devitaminizari in organism)...dar cu o pauza de 5-7 zile dupa cura se poate relua.
    SFAT: inceperea curei sa se faca cu o capsula pe zi, marinduse apoi treptat (pana la maxim 6 capsule pe zi).
    Fiind foarte laxative trebuie testata intai disponibilitatea organismului, doza optima pentru a nu crea disconfort (diaree).
    Mai multe detalii gasiti pe www.naturasanat.ro


    Acest mesaj a fost editat de către www.naturasanat.ro: 22 Iun 2012, 15:00